images

Nadmorska Sieć Szerokopasmowa - Telmax

Jesteśmy Operatorem Telekomunikacyjnym istniejącym na rynku od 2001 roku. W ramach projektu Nadmorskiej Sieci Szerokopasmowej i ze wsparciem środków z Regionalnego Programu Operacyjnego województwa pomorskiego stworzyliśmy 177 km sieci światłowodowej. Nasze usługi świadczymy dla tysięcy mieszkańców na terenie powiatów: puckiego, wejherowskiego i lęborskiego. Zapewniamy naszym klientom dostęp do internetu światłowodowego. Koniecznie zapytaj sąsiada o nasze usługi, bo prawdopodobnie ma już nasz internet!


Dostawca internetu światłowodowego

Wiemy jak ważny dla Państwa jest wybór odpowiedniego dostawcy telekomunikacyjnego. Skupiamy się na rynku lokalnym, aby móc zaoferować naszym Klientom najwyższej jakości usługi telekomunikacyjne. Działamy na terenie powiatów: lęborskiego, puckiego i wejherowskiego.

Stawiamy na indywidualne podejście do klienta. Zapewniamy pomoc w doborze odpowiedniego łącza internetowego. W czasie trwania umowy zapewniamy pełną obsługę posprzedażową, która uzyskają Państwo dzwoniąc na naszą infolinię całodobową oraz w Biurze Obsługi Klienta. Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt z doradcą
Imię*:
Nazwisko:
Telefon kontaktowy*:
Adres e-mail*:
Usługa:
Adres instalacji
Miejscowość:
Ulica:
Nr domu:
Mieszkanie:
Wyślij
Asystent
Zamknij okienko asystenta ASYSTENT

Adres biura obsługi klienta

  • Wejherowo, ul. Przemysłowa 3
  • Krokowa, ul. Krótka 7

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ